موسسه تحقیقات چغندرقند
27 مردادماه 1397
صفحه اصلی نقشه سایت پست الکترونیک English
نام کاربر : مهمان
اطلاع رسانی بخشها: ارائه نظرات وپیشنهادات به ریاست محترم سازمان تحقیقات ، آموزش و ترویج کشاورزی: Areeo , سخنرانی علمی آقای دکتر جواد رضایی در خصوص "تفاوت های کمی و کیفی ارقام چغندر علوفه ای و چغندرقند": بخش خدمات فنی و تحقیقاتی , کارگاه آموزشی اتوماسیون اداری تحت وب پیوست: بخش
شرح کامل خبر
کد خبر: 1030
عنوان :
برداشت چغندرقند در کرمانشاه آغاز شد
تاریخ : 1397/3/12
منبع :
خبرگزاری جمهوری اسلامی
متن :
کرمانشاه - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه اعلام کرد: برداشت چغندرقند کشت پاییزه از مزارع مناطق گرمسیری استان آغاز شده است.

افشین صفوی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: کشاورزان مناطق گرمسیری کرمانشاه از چند روز گذشته برداشت چغند را آغاز کرده اند و به ترتیب دیگر مناطق استان نیز برداشت چغندر را آغاز می کنند.
وی با بیان اینکه بیشتر مزارع چغند پاییزه کرمانشاه در مناطق زلزله زده هستند، گفت: 2 کارخانه قند بیستون و اسلام آباد غرب چغندر تولیدی در استان را از کشاورزان خریداری می کنند.
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه عنوان کرد: از مدیران این 2 کارخانه خواسته شده است که با اولویت مناطق زلزله زده طلب چغندرکاران را در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت کنند.
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه نیز چندی پیش اعلام کرد که سالانه 600 هزار تن محصول چغندر قند در استان تولید و توسط کارخانه‌های قند داخل و خارج استان خریداری می‌شود.
لینک :
لینک خبر
 
 
عضویت جدید
یافته ها
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به موسسه اصلاح و تهیه بذر چغندرقند می باشد